Верифікований профіль
6
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж квартир (5)

  • Агенція нерухомості СЛОН
    160 000 $
    1 524 $/м²

    Рішельєвська вул. (Ленина улица), 43

    3 кімнати
    105 / 64 / 18 м²
    поверх 3 з 5
    1901 рік побудови
    2 міс. тому
    У продажу велика, красива трикімнатна квартира в історичному будинку з ліфтом на вул. Рішельєвська/Базарна. Квартира розташована на комфортному 3-му поверсі 5-поверхового будинку. Загальна площа 105 м². У квартирі виконано капітальний ремонт із заміною всіх комунікацій, перекриттів. Вікна замінювали, стіни повністю збивали та штукатурили. Підлога на оцинкованих балках, далі звукоізоляція, магнезитова плита, панелі Knauf для підлоги та ламінат. Опалення — ТЕЦ. Санвузол роздільний, ванна. Два балкони. Правильне планування, три великі кімнати. Простора кухня. У кожній кімнаті по два вікна. Квартира повністю дворова, двостороння. Дорогі меблі, техніка, мармурова стільниця на кухні. Тепла підлога...
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості СЛОН
    60 000 $
    1 429 $/м²

    Обсерваторний пров., 3

    2 кімнати
    42 / 31 / 6 м²
    поверх 1 з 1
    2 міс. тому
    Продам 2-кімнатну квартиру, Обсерваторний провулок. Море за рогом! 42 м², 1-й поверх / 1-поверхового будинку, Н = 3,5 м. Дві роздільні кімнати, дах новий — профнастил, євроремонт, усі меблі та техніка. Невелика прибудинкова територія. Можливість розділення на два «смарти» під здачу. Ціна 60 тис. $.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості СЛОН
    27 000 $
    557 $/м²

    Утьосова вул., 7

    2 кімнати
    49 / 29 / 8 м²
    поверх 1 з 2
    2 міс. тому
    В продаже двухкомнатная квартира на ул. Утесова/Базарная. Квартира расположена на первом этаже двухэтажного дома. Два фасадных окна, что дает возможность использования под коммерцию. Общая площадь 48,5 м. Две смежные комнаты. Отопление свое автономное газовое. Большой совмещенный санузел. Есть возможность покупки дополнительно подвала 9под всей квартирой 35 м, с отдельным входом и фасадными окнами -12 тыс.). Цена 27 тыс.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості СЛОН
    27 000 $
    557 $/м²

    Утьосова вул., 7

    2 кімнати
    49 / 29 / 8 м²
    поверх 1 з 2
    2 міс. тому
    У продажу двокімнатна квартира на вул. Утьосова/Базарна. Квартира розташована на першому поверсі двоповерхового будинку. Два фасадні вікна, що дає можливість використання під комерцію. Загальна площа 48,5 м². Дві суміжні кімнати. Опалення власне автономне газове. Великий суміщений санвузол. Є можливість купівлі додатково підвалу (під усією квартирою 35 м², з окремим входом та фасадними вікнами — 12 тис.). Ціна 27 тис.
    Рієлтор
  • Агенція нерухомості СЛОН
    34 500 $
    986 $/м²

    Єврейська вул. (Бебеля), 42

    2 кімнати
    35 / 25 / 6 м²
    поверх 1 з 4
    2 міс. тому
    В продаже двухкомнатная квартира на ул. Еврейская/Покровский пер. Квартира расположена на первом этаже 4-х этажного дома. Общая площадь 35 м. Две раздельные комнаты. Городское отопление. в квартире выполнен ремонт. Санузел совмещен, душ. Отличный вариант для жизни и бизнеса. Цена 34,5 т.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.